Dodge

MBIS, MultiJCH Dodge Delivered Tarreon

Vyberte si podrubriku:

* 8.4.2017 *
ČLP/RR/9501
Chip: 941000021205806
výška:
váha:
barva: červená pšenice


Rodokmen

OTEC: Aston Martin Ciepły Dom (FCI)

  • pšeničná
  • HD-A, ED-0/0, OCD-0/0

The Black Pearl
of Course

Paradigm Total Chaos Reigns
Granby Red Jade of Course
Maendeleo A-Team Angel Dreamgirl Nashira’s Zinfully Good Juba Lee SC
Kangelani’s Gentle Grace by Clay
MATKA: A’Tara Star Fox Grape

  • červená pšenice
  • HD 0/0, DLK 0/0, OCD 0/0

Abayomi Mashanga (FCI) Abuya-Balou v.h. Maasjesfles
Chikomo Munda Bahiya
Tarujen Stacey Spring Valley’s Great Gatsby
Tarujen Osei

Získaná ocenění

JUNIOR ŠAMPION POLSKA
JUNIOR ŠAMPION SRBSKA
ŠAMPION PL čekatel

1x CAC
1x res.CAC
1x res. CACIB
5x CAJC
5x BOJ
1x BOS
1x JBIS III
1x BIS II
3x VN1

Exteriér

(převzato z výstavních posudků)
5 měsíců, samčí, velmi pěkný typ, pěkný krk a horní linie, dobrá kostra, velmi pěkný ridge, dobře zaúhlený vzadu, dynamický pohyb, pěkný temperament, velmi pěkné předvedení

5 months, masculine, very nice type, nice neck and topline, good bone, very nice ridge, well angulated behind, moves with drive, nice temperament, very nice presented

Výstavy

SHOWS 2018
datum název výstavy třída rozhodčí ocenění titul soutěž
12.10.2018 EDS Warszawa mezitřída Barbara Larska (PL) V2/7
29.9.2018 CACIB Wroclaw mezitřída Erwin Deutscher (AT) V1 CWC
res.CACIB (full CACIB)
28.9.2018 KV Martiněves mezitřída Miroslav Václavík V1
9.9.2018 KV Louny mezitřída Polgar Andraš (SRB) V1 Vítěz třídy
25.8.2018 CACIB Mladá Boleslav mezitřída Marion Finney (IRL) V2 res.CAC
Splněny podmínky pro udělení titulu Junior šampion Polska
19.8.2018 CAC Legnickie Pole (PL) mladých Lenka Frnčová (CZ) V1 CAJC
BOJ
BOS
JBIS TOP 6
24.6.2018 CAC Jelenia Góra (PL) mladých Aleksander Skrzyński (PL) V1 CAJC
BOJ
JBIS III
20.5.2018 CACIB Litoměřice mladých Polgár Andraš (SRB) V/top 5
31.3.2018 KV ČKRR Královice mladých Alicia Mohr Hanna (USA) V/top 5
Udělen titul Junior Šampion Srbska
25.3.2018 CACIB Vrsac (SRB) mladých Darko Drobnjak (SRB) V1 CAJC
BOJ
24.3.2018 CACIB Bogatic (SRB) mladých Predrag Uzelac (BiH) V1 CAJC
BOJ
4.3.2018 CACIB Zielona Góra (PL) mladých Pero Bozhinovski (MK) V1 CAJC
BOJ
Breeding group III
17.2.2018 CACIB Budapest (HU) mladých Burunkai Patricia (HU) V2
15.2.2018 CACIB Budapest (HU) mladých Andreas Savva (CY) V1
SHOWS 2017
datum název výstavy třída rozhodčí ocenění titul soutěž
9.12.2017 CACIB Nitra (SK) dorostu Věra Dvořáková (CZ) VN 3
5.11.2017 CACIB Praha dorostu Achtergael Jean Pierre (BE) VN
4.11.2017 CACIB Praha dorostu Hana Ahrens (AT) VN
7.10.2017 CACIB ČB štěňat Boris Špoljarič (HR) VN 2
10.9.2017 KV Louny štěňat Miroslav Václavík VN 1 BIS II
3.9.2017 XIII. SV ČKRR Orlík štěňat Orit Nevo (IL) VN
2.9.2017 XXV. KV ČKRR Orlík štěňat Arne Foss (NO) VN 1 / 12
26.8.2017 XIII. KV KCHRR Jangelec štěňat Jan Ryk (PL) VN 1 Breeding group III

/strong

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

SPAM OCHRANA! Prosím, vypočítejte následující příklad.

Kolik je 3 + 7 ?
Please leave these two fields as-is: