Odchovy


Štěňátka z naší CHS

V naší chovatelské stanici Tarreon nabízíme kvalitní odchov štěňátek a jejich plnou socializaci v plnohodnotné psí smečce. Naše štěňátka odcházejí do svých nových domovů mezi 8 – 10 týdnem věku, thereafter, co jsou zkontrolována veterinářem, odčervená, očkovaná a očipovaná. Noví majitelé od nás dostávají doživotní podporu a chovatelské poradenství.
Naši chovní psi jsou potomci skvělých, velmi kvalitních a velmi úspěšných jedinců evropské a světové úrovně, především krevní linie USA. V rodokmenu figuruje nejúspěšnější pes v historii plemene Rhodéských Ridgebacků, Spring Valley´s Great Gatsby, který byl 3 roky po sobě nejlepším psem USA, je nejlepším plemeníkem USA a otcem více jak 100 šampionů po celém světě.
Při plánování našeho chovatelského programu klademe velký důraz a pozornost na zdraví, vyrovnanou povahu, předpoklad kvalitního exteriéru, standardní výšku a na možné pracovní a sportovní využití. Všichni psi použití v našem chovu musí být naprosto zdraví bez genetické zátěže dysplazií kloubůmusí mít provedeny rentgeny kyčlí (HD) a loktů (ED) s negativním výsledkem, a s vyloučením dalších dědičných onemocnění.
Všechny naše vrhy jsou odchovávány v souladu s etickým kodexem klubu rhodéských ridgebacků. Naše chovatelská stanice absolutně odmítá a velmi odsuzuje politiku zabíjení nově narozených, zdravých, bezridgových štěňátek.
Vydáváme veškeré úsilí na to, aby naše štěňátka byla umístěna v dobrých a milujících domovech.

Máte-li zájem o více informací o našich odchovech i plánovaných vrzích, neváhejte nás kontaktovat.

Comments are closed.