KV KCHRR – Česká Třebová a KVP Louny

Strávili jsme krásný výstavní víkend. V sobotu jsme se zúčastnili klubové výstavy KCHRR, chybou v přihlášení se s námi nemohla zúčastnit Taruška ve třídě veteránů, ale jako satisfakce jí byl udělen titul R.O.M. v klubových soutěžích, jako čestné uznání jednoho z nejlepších představitelů plemene RR. Dostala diplom a krásný pohár, ze kterého měla velkou radost. CHS Tarreon reprezentovali Dodge, Eliz a Deyna s těmito krásnými výsledky.

Rozhodčí:
Hana Ahrens (A) psi
Silvie Vácha (CZ) feny

Eliz – třída otevřená – V1, CAC/14
Dodge – třída šampionů – V/9
Deyna – třída čestná – V4/5

Krajská výstava Louny, 6.9.2020

Rozhodčí: Lenka Frnčová (CZ)

V neděli jsme se zúčastnili krajské výstavy v Lounech. Tentokrát zaválel Martin (Dodge) a spolu s Luckou získal ocenění Krajský vítěz. Paní rozhodčí se moc líbil a velmi mu pochválila pohyb a jeho eleganci. Dostal od ní i překrásný posudek. Eliz o vlásek uniklo vítězství ve třídě. Paní rozhodčí se líbily obě fenky a rozhodly jenom drobné nuance. Tentokrát už s námi jela i Taruška a s vervou sobě vlastní se krásně prezentovala v kruhu i v závěrečných soutěžích.

Dodge – třída šampionů – V1, VT, KV
Eliz – třída otevřená – V2
Tara – třída veteránů – V1, VT

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

SPAM OCHRANA! Prosím, vypočítejte následující příklad.

Kolik je 2 + 12 ?
Please leave these two fields as-is: