Planned litter G

Baaki je fenka z našeho vrhu “B” narozeného 22.4.2015 ze spojení Nelson (Villagedogs Hottopic) x Tara. Baaki se narodila jako první štěňátko ze třinácti, ze tří psů a deseti fenek. Je to krásná a naprosto nekonfliktní, veselá a milá fenka. Od štěňátka vyrůstala u svého páníčka Pavla a byli spolu velmi úspěšní na výstavním poli. Baaki vybojovala celkem deset šampionátů různých zemí, včetně titulu C.I.B., mezinárodního šampiona krásy a bezpočet dalších vítězství včetně BIS a BIG. Pavel si přál, aby Baaki měla alespoň jeden vrh štěňat a proto mě potěšilo, když mě požádal, aby mohl být vrh registrován pod naší chovatelskou stanicí Tarreon.
Spolu jsme pro Baaki vybrali také výstavně úspěšného a povahově nekonfliktního a naprosto zdravého psa, importovaného z Anglie, z velmi úspěšné chovatelské stanice Gunthweite and Burncote, která má více než 50ti letou historii, majitelky paní Anne Bates.
Z tohoto spojení očekáváme exteriérově krásná a zdravá štěňátka s klidnou a vyrovnanou povahou.
Více informací ZDE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

SPAM PROTECTION! Please, Calculate the following example.

What is 9 + 11 ?
Please leave these two fields as-is: