DUOCACIB NITRA 1.-2. 12 2012

Víkend v Nitře se povedl, přestože jsme v sobotu odjížděli už ve 4.00 hodiny ráno… těšili jsme se na „staré“ kamarády a celkově si to pěkně užili. Svátečně vyzdobená Nitra s Betlémem, stánky s punčem, svařákem a adventní atmosférou byla super. Super nakonec byly i výsledky.V sobotu to byl trochu rozjezd a v neděli Brad zabodoval a „dotáhl“ Interšampionát. Paní rozhodčí Ludmila Fintorová, po posouzení všech psů ve třídě šampionů, řekla, že se jí všichni psi líbí, ale že musí upřednostnit Bradovo krásné předhrudí a tak Brad obsadil první příčku s překrásným posudkem: „Krásný pes, výborný typ, elegantní linie, samčí hlava, stabilní postoj, výborný ridge, elegantní pohyb, výborná povaha“.

Taruška nezůstala pozadu a po oba dva dny obsadila v mezitřídě druhé místo a rovněž s překrásným posudkem: „Atraktivní fena, velmi pěkného typu, ušlechtilá hlava, pevná linie, stabilní postoj, správně zaúhlená, vydatný pohyb, výborně předvedená“.
Byl to parádně strávený víkend a moc děkujeme Dádě, Katce a Silvii za prima společnost.

Sobota 1.12.2012, rozhodčí paní Iveta Vojteková (SK)
Brad – třída šampiónů – V4
Tara – mezitřída – V2, res. CAC

Neděle 2.12.2012, rozhodčí paní Ludmila Fintorová (SK)
Brad – třída šampionů – V1, CAC, CACIB
Tara – mezitřída – V2, res. CAC

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

SPAM OCHRANA! Prosím, vypočítejte následující příklad.

Kolik je 12 + 12 ?
Please leave these two fields as-is: