INTERDOG BOHEMIA Mladá Boleslav 25.8.2012

V sobotu ráno jsme odjeli na výstavu do MB na rozhodčí paní Moniku Tušanovou. Bylo pod mrakem, místy slabě pršelo, takže jsme museli přibalit deštníky a holínky, ale počasí se naštěstí umoudřilo a v Mladé Boleslavi svítilo sluníčko. Nechtěl se nám ani rozdělávat stan, že to nebude na dlouho, ale nakonec jsme domů jeli až pozdě odpoledne. Tentokrát zase handlovala Lucka a s Tarou vybojovala v silné konkurenci 12ti mladých fen V1, CAJC a poté přidaly ještě BOJ. Škoda, že v závěrečných soutěžích, přestože pan rozhodčí pořád na Lucku s Tarou koukal, vybral z naší FCI skupiny do dalších bojů dalmatina… Brad v konkurenci 7mi šampionů dostal ohodnocení V3. Oba dva dostali moc krásné posudky.

Brad – třída šampionů V3
Tara – třída mladých V1, CAJC, BOJ

Komentářů: 2

  1. Dada Konečná napsal:

    Posíláme velké gratulace k úžasným výsledkům na výstavě v MB a děkujeme za perfektní prezentaci Hasinka, Stacey a naší chovatelské stanice!!!
    Dada a Petr.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

SPAM OCHRANA! Prosím, vypočítejte následující příklad.

Kolik je 15 + 6 ?
Please leave these two fields as-is: