World Dog Show Paris 2011

V pátek 8.7.2011 jsme se vydali na světovou výstavu do Paříže. Marek s Luckou letěli a jelikož mi na poslední chvíli odpadl spolujezdec, cestu jsem absolvovala sama s Bradem. Krásně nám to ubíhalo, navigace fungovala skvěle až do Paříže a potom asi tím vedrem zkolabovala. Místo aby mě dovedla k hotel u ve čtvrti Bobigny, najednou kde se vzal tu se vzal Vítězný oblouk, se šíleným kruhovým objezdem, to už jsem věděla, že je zle, následovala Champs Elyséea kousek za Eifelovou věží mi hlas z navigace řekl: „Jsi na místě určení, vypadni z auta“….. To už jsem se neudržela a po několika pronesených sprostých slovech se mi podařilo zaparkovat a další cestu jsem striktně odmítla…. Zavolala jsem o pomoc a naštěstí Lucka s Markem mě přijeli metrem vysvobodit. Navigace „Marek“ zafungovala skvěle a po 20 km jsme dojeli k hotelu. Utrmácená, vzteklá, ale nesmírně šťastná, že jsem po cca 11 hodinách opustila auto…

V sobotu nás čekala speciální výstava při WDS Championnat de France,posuzoval pan M. Martinez Miguel Angel (Arg). Lucka se s  Bradem krásně předvedli a výsledek byl vynikající. Ze 16 šampionů získali ocenění Exc. 4!

V neděli následovala světová výstava, posuzoval pan Štefan Štefík (SK), tam se předvedli ještě lépe a z 29 šampionů se dostali do užšího výběru cca 12 psů se známkou Exc.!

Lúco, Brade, BRAVOOOO!

9. 7. 2011 SS WDS Championnat de France – třída šampionů  Exc.4
10. 7. 2011 WDS Paris – třída šampionů  Exc.

Komentářů: 2

  1. Marek Říha napsal:

    Děkuji za krásnej výlet :) až na tu pošahanou GPSku se to docela podařilo. Lucíšek se snažil, škoda toho druhýho dne, paradoxně mi přišlo, že Braďouš byl ten druhej den lepší než první.

    • Stašena napsal:

      Máš naprostou pravdu, Brad se v neděli předváděl mnohem a mnohem lépe než v sobotu, byl úžasnej, no … škoda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

SPAM OCHRANA! Prosím, vypočítejte následující příklad.

Kolik je 10 + 6 ?
Please leave these two fields as-is: